Hakkımızda

Geleceği yakalamanıza yardımcı olalım mı?

Çocuklarınızın Emniyetli Taşındığına emin mi siniz?

Temizlik ürünlerine harcadığınız  miktar sizi rahatsız ediyor mu?

Şirketinizin Yönetim ve Organizasyonunda gitmeyen bir şeyler mi var?

İş Güvenliği Konusunda neleri eksik yapıyorsunuz acaba?

Şirketinizin tedarik süreçlerinde yeni yapılanmaya ihtiyacınız var?

Otelinizin Güvenli Turizm sertifikası almasını mı istiyorsunuz?

Otelinizde H/K den Mutfağa, Lobby den FB ye kadar her noktanın organizasyonunu oluşturmak mı istiyorsunuz?

 Nasıl?

 

       Endüstri 4.0’ı yaşadığımız ve gelecekte de Global teknolojinin tamamen içimize işleyeceği Dijital çağa çocuklarımızı hazırlamak hepimizin en önemli görevi olduğu gibi öncelik siz eğitmenlerindir elbette. Gelecek nesillerin yetişmesinde sizlere yardımcı olmak amacıyla sizlerin asıl konunuz olan eğitimin dışına çıkarmadan, çocuklarımızın eğitimine daha da yoğunlaşmanızı sağlayarak, okulunuzun ilgilendiği diğer tüm idari ve materyal konuların da, sizlerin adına üstlenip hem sizleri finans konusunda daha avantajlı duruma getirmek hemde sizlerin asıl konusu olan eğitimde daha da fazla zaman geçirmenizi sağlamaktır.

 Bu Kapsamda sizlere sunabilmeyi düşündüğümüz hizmetler;

       1 .Okul öğrenci servis hizmetleri konusunda engin tecrübemizden yola çıkarak , hizmetleri gerek kendiniz gerekse dışardan alıyor olsanız da çocuklarımızın güvenliğinin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olduğunuzu ve bu konu da ne kadar hassas olduğunuz konusunda hiç şüphelerimiz yoktur. Okul taşımacılığı  konusunda  bizler sizlerin adına; mevcut ve  yeni çıkan yasaya uygun  hazırlanmış yönergelere göre taşıma hizmetlerinin uygunluğunu, araçların denetimini, şoför ve hosteslerimizin periyodik  eğitimlerini sağlayarak, teknolojiyi kullanarak araçlarda güvenliğin daha arttırılmasını, yeni çıkacak kanun ve yönetmelikler hakkında bilgilendirmeler  yaparak çocuklarımızın güvenli taşınmasına katı sağlamayı hedefliyoruz.

      2 .1996 yılında ABD de başlayıp daha sonra 2011 yılında Almanya Hannover’de ilan edilen Endüstri 4.0 ile Avrupa’da da başlayan STEM-STEAM Eğitimleri hakkında sizlere destek verip, Okulunuzda Eğer uygulanılmıyorsa STEM Robotik Kodlama eğitimini Müfredatı ile sizlere sunmak ve sizlerin dinamiklerine göre revize ederek size uygun yapıya getirmek ve Bu eğitimlerde kullanılacak materyalleri Amerika’nın eğitimilerinde   kullandığı materyalleri ile  harmanlayarak sizlere sunmak veya Eğitim eğer uygulanıyorsa, Robotik Kodlama eğitimlerinde kullanılabilecek uygun materyalleri Amerika’da kullanılan modelleri ile birlikte sizlere sunarak eğitimlerinize destek vermek ve çözüm ortağı olmak isteriz.

        3.İstekli  öğrencilerinizi veya sizlerin başarı nedeniyle ödüllendirmek istediğiniz öğrencileri sizlerle birlikte organize ederek yurtdışına dil ve STEM Robotik Kodlama eğitimlerine gönderebilmek için planlama yapabiliriz. 

     4. Okul binanızda hijyen konusunda fiziki temizliklerin nasıl yapıldığı  ve yapılması    gerektiği, temizlik alanlarına göre uygun temizlik ürünlerinin kullanılması konusunda sizlere yardımcı olup uygun temzilik ürünü seçiminizde yardımcı olarak, hem bilinçli temizlik yapımasını sağlıyor hem de uygun ürün kullanılmasını önererek  daha uygun fiyatlara sizlerin adına tedarik edip bütçenize tasarruf sağlıyoruz

      5.Satınalma Danışmanlığı konusunda istekleriniz doğrultusunda iç yapı organizasyonunuzu sizin dinamiklerinize göre kurgulayıp işlerliğini kazandırarak destek verip, alırken kazanmanızı sağlıyor, teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek sizlere raporlayarak teknolojiden ve yeniliklerden geri kalmamanızı sağlıyoruz.

      Yukarı da belirtiğimiz ve belirtmediğimiz hizmetlerimiz konusunda  bilgilerimizi ve tecrübelerimizi paylaşarak sizlere destek verip çözüm ortağınız olmak isteriz

 

Güzel ve sağlıklı günler de ,

 

Saygılar sunarız.

 

                                                         Steduco

                                                Eğitim  Danışmanlığı

                                                  www.steduco.org

                                                 admin@steduco.org