Eğitim Koçluğu Danışmanlığı

En son güncellendiği tarih: 17 Kas 2020

ÖĞRENCİ KOÇLUGU;

Öğrencimize kisisel Koclugumuz esnasinda öğrencimizin;  Kendini tanımasını,  Akademik, sosyal ve benzeri alanlarda hedefler belirlemesini,  Organizasyon becerileri ve sorumluluk duygusu geliştirmesini,  Yaşadığı/karşılaşabileceği problemlerle baş etmeyi öğrenmesini sağlamayı amaçliyoruz.

Bu kapsamda ogrenicimizle velisinin izniyle birebir kisisel seanslar yaparak icinde bulundugu durumdan cikma yontemlerini bulmasina destek olmaya calsiyoruz.

Öğrencimizle ,

Ben ne istiyorum?

Ben neler yapabilirim?

Ben neleri yapmaktan hoşlanırım?

Ben nerede olmak istiyorum? Sorularına birlikte cevap bulmaya çalışıyoruz. Sonra;....

Eğitim/Öğrenci Koçluğunda ;

Ben;

Ne yapmak istiyorum? Nereden başlamalıyım? Güçlü ve zayıf yanlarım neler? Kendimi ne kadar tanıyorum? Bir hedefim var mı? Kendimi nasıl geliştirebilirim? Kendimi nasıl ifade edebilirim? Kendime güvenim ve inancım ne kadar? Hangi mesleği seçmek istiyorum? ... sorularına cevap bulma ve destek alma isteği olan genellikle 13-21 yaş aralığındaki öğrencilerimizle yapılır. Burada asıl nokta, öncelikle öğrencimizin daha sonra velisinin onayı alınmalıdır. Her şey den öte kişinin İSTEĞİ olmazsa kesinlikle seanslar başarılı olmaz. Velisinin zorlaması ve/veya öğretmenlerinin zorlaması ile koçluk seansları kesinlikle başarılı olmaz.

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

İş Güvenliği >Danışmanlığı

İş Sağ. ve Güv. mevzuatı kapsamında alınması gereken diğer eğitim ve hizmetler ile ilgili danışmanlık • İşyerlerinin İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatı açısından uygunluk denetimi ve iyileştirme çalışma

İnsan Kaynakları Yönetimi

İnsan Kaynakları yönetimi; Doğru istihdam hiçbir zaman zarar getirmez. Şirket hedeflerinize ulaşmada doğru adımların atılmasını sağladığınız doğru insan kaynakları ile gerçekleştirebilirsiniz. Gelece

Risk Yönetim Danışmanlığı

Firmanızın içsel ve dışsal risklerinin doğru belirlenmesi, iyileştirmeye açık alanlarının tespit edilmesi ve etkin bir İç Kontrol Sisteminin tasarlanması ve kurulması konusunda size yardımcı oluyoruz.

Abone Olun

0 212 9891903

  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz Pinterest Simge

©2019 by steduco