FRANSIZ RİVİERASI’NDA EĞİTİME NE DERSİNİZ……

Dünyada 33 ülkenin resmi dili Fransızca,dilin kültürü nedeniyle ülkemizde de geçmişten gelen ilişkilere dayalı ayrıca öneme sahiptir.

Fransa Dünyanın en güçlü 4. ekonomisine sahip ülke durumundadır.Hem üretim hem inovasyon anlamında öncü olmuş sayısız başarıları mevcuttur.Günümüz de eğitimlerinin tamamını veya bir kısmını Fransa’da yapmayı seçen yaklaşık 300.000 yabancı öğrenci vardır.Bu kültür mozaiği Fransa’da eğitim modelini de zenginleştirmektedir.

Fransa’da ki eğitim ücretlerinin uygunlugu, yaşam kolaylığı ve kalitesi ile insanları kendine çekmektedir. Kültür zenginliği ve eğitim ücretlerinin uygunlugu ile daha da cazip duruma gelen Fransa’da eğitimler konusunda sizlere DOĞRU – KALİTELİ eğitim modeli belirlemenizde yardımcı olup kariyer planlamanız da birlikte yürüyeyi ve yanınızda olmayı hedeflemekteyiz.

“SİZİN BAŞARINIZ GELECEĞİNİZDİR.”

1 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

İş Güvenliği >Danışmanlığı

İş Sağ. ve Güv. mevzuatı kapsamında alınması gereken diğer eğitim ve hizmetler ile ilgili danışmanlık • İşyerlerinin İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatı açısından uygunluk denetimi ve iyileştirme çalışma

İnsan Kaynakları Yönetimi

İnsan Kaynakları yönetimi; Doğru istihdam hiçbir zaman zarar getirmez. Şirket hedeflerinize ulaşmada doğru adımların atılmasını sağladığınız doğru insan kaynakları ile gerçekleştirebilirsiniz. Gelece

Risk Yönetim Danışmanlığı

Firmanızın içsel ve dışsal risklerinin doğru belirlenmesi, iyileştirmeye açık alanlarının tespit edilmesi ve etkin bir İç Kontrol Sisteminin tasarlanması ve kurulması konusunda size yardımcı oluyoruz.

Abone Olun

0 212 9891903

  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz Pinterest Simge

©2019 by steduco