HAYATINIZDA BİR ADIM ÖNDE OLMAK İSTERMİSİNİZ….!

1. Yurtdışı eğitiminiz de hedefiniz doğrultusunda;

Lisans eğitimiLisans Üstü EğitimiDil okullarına ulaşmanızı kolaylaştırarak kariyerinizi birlikte planlayabiliriz.

2. K12 seviyesinde çocuklarımıza STEM Eğitimi kapsamında Kodlama ve Robotik Eğitimleri vererek, Çocuklarımızı içinde bulunduğumuz ve yaşadığımız Endüstri 4.0 Devrimi’nde teknolojiyi çabuk yakalamalarını sağlayarak, özgüveni yüksek kendine güvenen birey olarak eğitiyoruz.

3. K12 seviyesinde ki öğrencilerimize eğitim koclugu yaparak hem derslerinde hem hayatta farkındalıklarını artirmalarina ve dogru tercihleribyapmalrina  destek oluyoruz.

4. Kurumlarınızda oluşturmak isteyeceğiniz STEM Lab.’ların fiziksel oluşumuna destek sağlamak için danışmanlığımız ile daha verimli ortamlar yaratıyoruz.

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

İş Güvenliği >Danışmanlığı

İş Sağ. ve Güv. mevzuatı kapsamında alınması gereken diğer eğitim ve hizmetler ile ilgili danışmanlık • İşyerlerinin İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatı açısından uygunluk denetimi ve iyileştirme çalışma

İnsan Kaynakları Yönetimi

İnsan Kaynakları yönetimi; Doğru istihdam hiçbir zaman zarar getirmez. Şirket hedeflerinize ulaşmada doğru adımların atılmasını sağladığınız doğru insan kaynakları ile gerçekleştirebilirsiniz. Gelece

Risk Yönetim Danışmanlığı

Firmanızın içsel ve dışsal risklerinin doğru belirlenmesi, iyileştirmeye açık alanlarının tespit edilmesi ve etkin bir İç Kontrol Sisteminin tasarlanması ve kurulması konusunda size yardımcı oluyoruz.

Abone Olun

0 212 9891903

  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz Pinterest Simge

©2019 by steduco