• Steduco

Marka Yönetim Danışmanlığı

Güçlü markalar pazarda güç ve etki demektir. Türkiye ekonomisi büyüdükçe, pazardaki marka sayısı ve bunların birbirine kalite açısından yakınlığı arttıkça, tüketicinin tercihinde markanın önemi artar.

Marka Yönetimi Danışmanlığı kapsamında Ülkemizde markaların yaratılmasına destek olmak, markalaşma yolunda ilerleyen kurumlar için güçlü marka yaratmada ve mevcut markalarını güçlendirmede kullanabilecekleri önemli bir araçtır. Markanın rakiplerine kıyasla güçlü ve zayıf yönlerinin tespit edilmesini sağlar.

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

İş Güvenliği >Danışmanlığı

İş Sağ. ve Güv. mevzuatı kapsamında alınması gereken diğer eğitim ve hizmetler ile ilgili danışmanlık • İşyerlerinin İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatı açısından uygunluk denetimi ve iyileştirme çalışma

İnsan Kaynakları Yönetimi

İnsan Kaynakları yönetimi; Doğru istihdam hiçbir zaman zarar getirmez. Şirket hedeflerinize ulaşmada doğru adımların atılmasını sağladığınız doğru insan kaynakları ile gerçekleştirebilirsiniz. Gelece

Risk Yönetim Danışmanlığı

Firmanızın içsel ve dışsal risklerinin doğru belirlenmesi, iyileştirmeye açık alanlarının tespit edilmesi ve etkin bir İç Kontrol Sisteminin tasarlanması ve kurulması konusunda size yardımcı oluyoruz.

Abone Olun

0 212 9891903

  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz Pinterest Simge

©2019 by steduco